Na okazje

Oryginalny prezent na specjalne okazje? Jesteś w dobrym miejscy! Sprawdź poniższe kategorie i wybierz prezent z dedykacją dla siebie i swoich bliskich.
leaf-free-img

Oryginalny prezent to nie lada wyzwanie, ponieważ niejednokrotnie musimy sami przewidzieć, co nasz jubilat chciałby dostać. Z pewnością u nas w fajnym sklepie z prezentami znajdziecie dużo upominków, które spowodują uśmiech na twarzy obdarowanego. Dlatego wybierzcie okazję, która Was interesuje i przeszukajcie nasze propozycje. Zawsze zachęcamy do kontaktu, jeżeli tylko macie jakiekolwiek pytania odnośnie projektu, nadruku czy graweru. U nas znajdziecie przede wszystkim szereg fajnych prezentów na różne okazje, które zachwycą każdego obdarowanego.

 

Oryginalne prezenty na ślub, chrzest i komunię

W naszym sklepie z pamiątkami wybierzesz oryginalny prezent na ślub zarówno dla świadków, rodziców, gości oraz nowożeńców. Z nami niewątpliwie możesz stworzyć wiele ciekawych gadżetów ślubnych ze swoją dedykacją, a nawet swoim projektem. Bez wątpienia tym zagwarantujesz sobie, że wszystkie upominki będą idealnie pasowały do tematyki Twojego ślubu.

W naszej ofercie znajdziecie również oryginalny prezent na komunię czy chrzest. Z pewnością zaliczają się do nich pudełka na biżuterię, różaniec, smoczek, grzechotkę czy też zaproszenia na te wspaniałe uroczystości. I podobnie jak jest z prezentami ślubnymi, również te na chrzest czy komunię zdobimy indywidualnie pod Wasze potrzeby i wymagania.

 

Oryginalne prezenty na dzień babci i dziadka, mamy i taty oraz dzień nauczyciela

Masz problem ze znalezieniem czegoś na dzień mamy i taty - to nie problem dla naszego sklepu z pamiątkami. Z pewnością znajdziesz u nas kilka propozycji na oryginalny prezent na te właśnie okazje. Godne uwagi są: fartuch do grilla ozdobimy ciekawą dedykacją lub imieniem Twojego taty. Natomiast dla Twojej mamy proponujemy skrzynkę na herbatę z dedykacją. Ale to tylko część z naszych propozycji, które spodobają się każdemu rodzicielowi. A może szukasz  czegoś na dzień babci i dziadka? Sprawdź nasze propozycje w dziale babci i dziadka i wybierz fajny prezent. Bez wątpienie interesujące są kubki czy filiżanki z podobizną wnuków oraz deski do krojenia

Każdy rodzic i trójka klasowa ma problem ze znalezieniem czegoś na oryginalny prezent dla nauczyciela, a przecież uroczystości w roku szkolnym jest sporo. Godny uwagi jest nasz dział Na dzień nauczyciela, gdzie wybierzcie odpowieni prezent dla nich. Będą to skrzynki i pudełka na biżuterię, torby z "nauczycielskimi" grafikami i sloganami, kubki ze zdjęciem nauczyciela lub klasy, ciekawe i zabawne koszulki, na których wykonamy dowolną grafikę lub napis.

 

Oryginalne prezenty na wieczór kawalerski i wieczór panieński

Na koniec przechodzimy do wieczoru kawalerskiego i wieczoru panieńskiego - te wieczory niewątpliwie są "do zapamiętania". Dzięki naszym upominkom i fajnym prezentom możemy spełnić wiele marzeń. Niewątpliwie wystarczy wybrać oryginalny prezent w naszym sklepie z pamiątkami, dobrać odpowiedni nadruk i dedykację, a reszta sama się rozwinie... "Co się wydarzyło w Vegas zostaje w Vegas" i tego się trzymajmy. Natomiast nasze ciekawe propozycje na fajny prezent na ten dzień jedynie umilą te wspaniałe spotkania towarzyskie 🙂

A może interesują Cię gadżety na firmowy wyjazd integracyjny czy gadżety do firmy? Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.