Pieczątki

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Pieczątki były niegdyś nieodzownym atrybutem każdego biznesmena i każdego biznesu. Bez niej nie dało się nic załatwić – dokumenty były po prostu nie ważne. Dzisiaj niewątpliwie najważniejszy jest nasz podpis. Pieczątki zeszły na dalszy plan i nie ma już wymogu, aby w firmie takowe istniały. Ale ostatnimi czasy wracają do łask i może nie służą już nam w firmach do przypieczętowania ważnych pism czy umów, ale powracają w zupełnie innej odsłonie.

Wszelkie zaproszenia na ślub, komunię i chrzest lubią być opieczętowane dodatkowo wspaniale zaprojektowanymi pieczątkami, nadają jej niesamowitego wyglądu. Obdarowany takim zaproszeniem będzie miał pewność, że trzyma coś niepowtarzalnego w ręku. Tego typu ozdoba sprawdza się idealnie na ekologicznych zaproszeniach: na papierze, drewnie/sklejce czy kartonie.

Na naszej stronie znajduje się kilka propozycji pieczątek ślubnych. Wystarczy podać nam imiona oraz daty uroczystości, a my dopasujemy wzór odpowiednio. Możecie również Państwo przesłać nam swoją propozycję projektu pieczątki, a my stworzymy niezapomnianą pieczęć na Państwa uroczystość.

Dzieci uwielbiają się bawić pieczątkami. Jeśli Państwo chcą stworzyć własne, edukacyjne pieczątki, to zachęcamy do kontaktu z nami. Prosimy o przesłanie projektu i o wybór gryfu o odpowiedniej wielkości. Stworzymy pieczęcie dla przedszkoli, szkół, jak również na przyjęcia urodzinowe, weselne, komunie czy chrzciny. Zabawa kolorowymi piecząteczkami podczas długich uroczystości może być dla dziecka bardzo zajmująca i to na dłuższą chwilę.

Pieczątki nadają się również idealnie do tworzenia księgi gości. Możemy zaprojektować pieczęcie, które idealnie pasują do Pary Młodej. Goście będą mogli w księdze gości wpisać życzenia i do tego przyozdobić je wspaniałymi rysunkami.

Pieczątki mają szerokie zastosowanie: mogą bawić i uczyć, mogą pomagać przy ozdabianiu wpisów w księgach gości, mogą służyć na w biznesie. Zapraszamy serdecznie do współpracy.