Breloki

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Breloki z plexi, sklejki oraz laminatów grawerskich wykonujemy według projektu klienta i opierając się o wszelkie jego wytyczne. Możecie stworzyć Państwo swój brelok wykorzystując gotowe wzory i zmienić jedynie imię, datę lub napis. Możecie również stworzyć swój własny projekt breloka (zarówno motyw jak i kształt), a my wykonamy go dla Państwa.

Wybierz wzór z naszej strony z zakładki “Breloki” i prześlij nam w formularzu zamówienia, jakie zmiany lub usprawnienia powinniśmy wykonać: dodać konkretny napis, dodać datę, wstawić imię.

Jeżeli masz pomysł na brelok z plexi, ze sklejki czy laminatu, prześlij nam jego projekt. Sprawdzimy go i po jego akceptacji przystąpimy do realizacji. Chętnie udzielimy niezbędnych informacji i wprowadzimy do projektu sensowne spostrzeżenia, które ułatwią zaprojektowanie własnego i niepowtarzalnego breloka.

Breloki znakujemy wykorzystując metodę nadruku UV i grawerując laserem. Istnieje możliwość łączenia technik znakowania np. nadruk i grawer. Kształt breloka z plexi, laminatu czy ze sklejki może być dowolny. Prześlij nam projekt nadruku/graweru na breloku i my zaproponujemy taki kształt, który będzie najbardziej optymalny.

Wykonujemy breloki na ślub, na wieczór kawalerski i wieczór panieński oraz wiele innych okazji. Wykonujemy też breloki dla hoteli z numerami pokoi, dla sklepów z pamiątkami (z miastami, z symbolami miast, ze śmiesznymi wzorami).

Dla klientów biznesowych możemy wykonać breloki z plexi czy sklejki z logo firmy, które wytniemy na określony kształt. Jest to gadżet, który każdy Państwa klient będzie miał zawsze pod ręką, przy kluczach i będzie używał codziennie. Każdego dnia Państwa logo będzie w jego ręku i dlatego też zachęcamy do tworzenia ciekawych projektów i ciekawych breloków, które Państwa kliencie chętnie będą nosili przy kluczach.