Na dzień babci i dziadka

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Dzień babci i dziadka to jeden z najważniejszych dni całego roku. Każdy wnuk pamięta o tym dniu. W sklepach możemy spotkać szereg różnych pomysłów na prezent, niemniej jednak każdy z nas chce wręczyć coś niezapomnianego. A z czego cieszą się najbardziej nasi dziadkowie? Na pewno cieszą się ze zdjęć swoich wnuków, a te można umieścić na przeróżnych powierzchniach.

Kubeczki na dzień babci i dziadka to niewątpliwie jeden z najlepszych prezentów, z których się ucieszą niezmiernie. Na kubku możemy umieścić zdjęcie wnuków, przyozdobić wspaniałym napisem. Dodatkowo kubek, który umieścimy w ozdobionej skrzyneczce drewnianej, będzie prezentował się wytwornie i pozostanie pamiątką na długo.

Skrzynki na dzień babci i dziadka to nasza kolejna propozycja. Przyozdobione odpowiednim napisem oraz rysunkiem lub zdjęciem mogą być idealnym opakowanie dla dowolnego prezentu. Nawet zwykłe czekoladki w przepięknym pudełku będą się prezentowały wyśmienicie. Natomiast skrzynki na wino czy alkohole są naszą propozycją dla nieco starszych wnuków. Przyozdobiona skrzynka oraz zestaw szklaneczek czy kieliszków daje nam bardzo ciekawy prezent.

Na dzień babci i dziadka możemy również wykonać koszulkę z ciekawą grafiką lub ciekawym/zabawnym napisem. Tutaj możliwości są nieograniczone – wszystko zależy od charakteru naszych dziadków.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również szereg gadżetów kuchennych: łyżki, widelce, cukiernice, deski do krojenia. Wszystkie te produkty znakujemy zarówno grawerem lub drukiem. I tak jak przy poprzednich gadżetach, tak i tutaj, możemy wykorzystać wzory z naszej strony, jak i wymyślić swoje własne projekty. My umieścimy wszystko na wybranych przez Państwa produktach.

Oferujemy również kalendarze ze sklejki z dedykacją i/lub zdjęciem wnuków. Ten prezent jest o tyle ciekawy, gdyż dzień babci i dziadka przypada w styczniu – kalendarz jest w tym okresie idealnym prezentem.