Dla rodziców

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Na każdym ślubie para młoda przygotowuje prezenty dla rodziców, które wręcza w trakcie trwania wesela. Rodzice są bardzo ważną częścią naszego życia. Wychowują nas i starają się przekazać nam wszystkie najlepsze cechy. Dodatkowo są niezrównaną pomocą podczas przygotowań do ślubu. Dlatego bardzo ważne są podziękowania dla naszych rodziców, które muszą być piękne i idealne oraz dopasowane do naszych rodzicieli oraz stylu ślubu.

W naszej ofercie znajduje się szereg ciekawych pomysłów na prezenty dla rodziców. Piękne drewniane serca lub plastry drewna, na których grawerujemy lub drukujemy przepiękne podziękowania. Na tych podziękowaniach umieszczamy ciekawe grafiki – do wyboru na naszej stronie. Oczywiście możemy również nanieś grafiki, które są Państwa pomysłem. Gwarantujemy, że Państwa pomysły nie zostaną wykorzystane do dalszej odsprzedaży naszej stronie.

Na weselach Państwo Młodzi chętnie przygotowują dla rodziców skrzynki z alkoholami, w których umieszczamy szklanki czy kieliszki z grawerem. Drewniane pudełka z przepięknym nadrukiem i grawerem idealnie nadają się na biżuterię, muchę lub krawat oraz zestawy herbat, dżemów czy miodu oraz kawy. Do skrzyneczek Państwo Młodzi wkładają również kubki czy filiżanki z przepiękną dedykacją.

Kolejnym pomysłem na prezent dla rodziców są zestawy prezentowe typu wspaniały kosz przyozdobiony grawerem i siankiem. Do każdego prezentu wykonujemy drewnianą plakietkę ze sklejki, na której umieszczamy dodatkowe życzenia. Plakietka przyklejona do kosza prezentowego lub przywiązana sznurkiem jutowym dodaje prezentowi rustykalnego wyglądu.

Nasze pomysły są nieskończone. Jeżeli mają Państwo swoje pomysł na prezent dla rodziców, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie pomożemy Państwu w wykonaniu tego upominku i doradzimy, jakie są możliwości druku lub graweru. Wspaniały upominek dla naszych kochanych rodzicieli jest przecież najważniejszy i musi pozostać niezapomniany.