Torby

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

W dobie eko-produktów bawełniane torby są idealnym gadżetem dla każdego, które można je przyozdobić fajnym nadrukiem, napisem czy logo naszej firmy. Można wybrać coś z naszych propozycji na stronie lub stworzyć swój własny i niepowtarzalny projekt. My gwarantujemy, że Państwa projekty nie zostaną przez nas wykorzystane do powielania.

Torby bawełniane są dostępne w rożnych kolorach i różnych grubościach. W naszej ofercie posiadamy je z krótkimi uchwytami, z długimi uchwytami oraz takie, które można przełożyć przez ramię. Możemy na nich wykonać nadruki jednokolorowe lub wielokolorowe oraz nadruki napisów. Każdy z napisów można dowolnie modyfikować i podać swój własny napis.

Torby bawełniane są idealnym prezentem dla nauczycieli, dla świadków, na wieczór kawalerski czy panieński. Dla nauczyciela można wymyślić ciekawy slogan związany z nauczanym przedmiotem lub znaleźć ciekawą grafikę. Na wieczór kawalerski lub wieczór panieński można wymyślić zabawny tekst, z którym nasz kawaler czy panna będą spacerować po mieście w ten szczególny wieczór.

Torby bawełniane to też idealny pomysł na promocję Twojej firmy, gdzie wystarczy umieścić na niej odpowiedni nadruk z logo firmy. W ten sposób mamy gotową promocję, a z takim gadżetem Twoi klienci spacerują po mieście i promują Twoją firmę.

Torby i plecaki bawełniane to również ciekawy pomysł na promocję wszelkich biegów sportowych, które odbywają się rok rocznie. Można ją wykonać dla przygotowania pakietów startowych i wręczyć uczestnikowi na początku spotkania. Uczestnicy wydarzeń sportowych chętnie chodzą z tego typu gadżetami, ponieważ utożsamiają się z danym sportem czy też wydarzeniem. Chcą w ten sposób podkreślić, że żyją na sportowo. Dlatego warto się zastanowić, aby właśnie w ten sposób promować jakiekolwiek wydarzenia sportowe.