Wystrój stołu

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Wystrój stołu weselnego jest bardzo ważny – tak jak każdy, nawet najdrobniejszy szczegół wesela. Wygląd stołu musi idealnie pasować do całej oprawy wesela. To jest taka wisienka na torcie.

Na wystrój stołu mamy szereg pomysłów. Wykonujemy wystrój ze sklejki, z laminatu lub plexi złotej lub srebrnej, z plastrów drewna. Wszystkie nasze produkty możemy wygrawerować lub wydrukować. Może to być ozdobne znakowanie lub całkowicie spersonalizowane np. winietki z imieniem i nazwiskiem gościa.

Jako wystrój stołu proponujemy numerki na stół. W naszej ofercie znajduje się kilka propozycji. Ale możemy dostosować stylistykę i wygląd do tematyki wesela. Ze sklejki czy laminatu możemy wyciąć imiona lub inicjały państwa młodych, które umieścimy na ich stole weselnym. Wykonujemy również winietki z imionami i nazwiskami gości, które umieściecie na stole, tak aby goście odnaleźli swoje miejsca i wspólni znajomi siedzieli razem.

Jeżeli mamy już winietki na stół, to możemy wykonać również tablicę – rozpiskę, która ułatwi gościom poszukiwania swojego stolika. Nie jest to strikte wystrój stołu, ale niewątpliwie z tym powiązane. Taką tablicę możemy wykonać ze sklejki lub z plexi, umieszczamy ją na wejściu do sali weselnej, w widocznym miejscu.

Jako wystrój stołu czy też sali weselnej proponujemy również ozdoby na ścianę za parą młodą. Mogą to być postacie państwa młodych, ich wydrukowane zdjęcie, serca, imiona, inicjały, romantyczny napis – możliwości jest bardzo wiele, a my zachęcamy do zgłaszania własnych projektów.

Państwo Młodzi wkładają dużo wagi do idealnie zorganizowanego wesela. Odpowiednia aranżacja stołu daje tak zwany efekt WOW, który jest pierwszym wrażeniem gości weselnych. Dlatego wszystkie, nawet najdrobniejsze detale muszą być idealnie zaplanowane i wykonane z dużą starannością.