Czapki

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Czapki i czapeczki z daszkiem są bardzo ciekawym gadżetem i prezentem, który możemy dla Państwa spersonalizować. Czapeczki możemy opatrzyć (śmiesznym) napisem, logo firmy, grafiką, imieniem itp. Mogą one wyrazić 1000 słów.

Czapeczki i czapki z daszkiem są dobrym prezentem dla dzieci i młodzieży, jak również na wieczór kawalerski lub panieński. Możemy je sprezentować na dzień chłopaka, na Mikołaja, na Święta Bożego Narodzenia, na dzień kobiet dla dziewczyn w klasie oraz na dzień dziecka.

Czapki możemy ozdobić przy pomocy haftu oraz nadruku. Istnieją czapeczki pięcio-panelowa, jak również sześcio-panelowe. Pięcio-panelowe czapeczki z daszkiem nadają się idealnie do nadruków, zwłaszcza tych, które chcemy wykonać na samym przodzie czapeczki. Najbardziej trwałym i efektownym zdobieniem jest haf. Niemniej jednak tego typu zdobienie jest też najbardziej kosztowne.

Czapki – na rynku dostępne są różne ich rodzaje. Są one różnej grubości, różnych kolorów i posiadają różne zapięcia z tyłu głowy. Te najtańsze czapeczki z daszkiem są dość cienki, zazwyczaj jednokolorowe z plastikowym zapięciem z tyłu. Na prezent polecamy czapeczki, które są nieco grubsze i posiadają zapięcie materiałowe  na rzep lub z metalową regulacją. Te posiadają szeroki wybór kolorystyczny, często w więcej niż jednym kolorze z dodatkowymi zdobieniami typu obwódka na około czapeczki lub daszku.

Do kupienia są również czapki odblaskowe w kolorze żółtym i pomarańczowym. Są one idealnym podarunkiem dla dzieci oraz dla sportowców między innymi osób biegających lub uprawiających nordic walking. Dzięki takiej czapeczce każdy będzie dobrze widoczny na ulicy, nawet w jesienne popołudnie i wieczór.

Czapki są też idealnym gadżetem reklamowym. Umieszczenie logo firmy na przodzie czapeczki powoduje, że nazwa firmy jest bardzo widoczna. Logiem firmy znakujemy również odzież roboczą.