Księga gości

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Księga gości jest ciekawym dodatkiem ślubnym. Na stoliku gdzieś na sali weselnej umieszczamy właśnie taką książkę, w której goście weselni mogą pozostawić swój wpis od serca. Możliwości tego typu gadżetów jest wiele. Może to być pięknie przyozdobiony brulion, w pięknej oprawie z pięknym zdobieniem zewnętrznym. Wesela wymagają tego typu rozwiązań, z jednej strony jest to drobnostka, a z drugiej strony miło jest po kilku latach przeglądnąć wpisy naszych gości. Daje to poczucie, jakbyśmy z powrotem byli na własnym weselu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo propozycje dla “księga gości”: drzewo wykonane ze sklejki z wyciętymi serduszkami. Serduszka znajdują się w skrzynce, każdy z gości może podpisać się na serduszku i przyozdobić go dowolnie, a następnie przykleić do drzewka. Proponujemy również księgi wykonane ze sklejki, gdzie goście mogą wpisywać swoje życzenia na osobnych kartkach.

Skrzynka z kartonikami to kolejna propozycja jako księga gości. Jest to bardzo proste a zarazem ciekawe rozwiązanie, które bardzo łatwo przechowywać. Podczas wesela goście mogą wpisywać swoje życzenia na ozdobnych kartonikach i wkładać je do skrzynki. Zamiast kartoników używamy również wyciętych ze sklejki serduszek, koniczynek, listków, na których bardzo łatwo się pisze. Na nich goście wpisują życzenia.

Jako księga gości idealnie sprawdza się również plaster drewna – duży plaster drewna, na którym goście się wpisują. Jest to wspaniały i oryginalny pomysł, który jest pięknym elementem wystroju pomieszczenia rustykalnego.

Księga gości jest czymś specjalnym, dlatego ozdobimy ją specjalnie i oryginalnie dla Państwa. Możemy wykonać grawer lub nadruk na skrzynkach, drzewach, plastrach, możemy wykonać serca, koniczynki, listki lub elementy o dowolnym kształcie. Zachęcamy Państwa do podzielenia się swoimi pomysłami, a my zrealizujemy je dla Państwa.