Skrzynki

Wyświetlanie 1–9 z 13 wyników

Skrzynki to jest temat rzeka, bo ilu jest producentów skrzynek, tyle jest ich rozmiarów i typów. W naszej ofercie zebraliśmy szereg skrzynek prezentowych oraz tych na różne okazje. Do najbardziej popularnych zaliczają się skrzyneczki na alkohol typu wino, whisky czy wódka, do kompletu można dołożyć kieliszki, szklanki lub samoprzylepne etykiety. Wszystkie nasze gadżety znakujemy zarówno drukujemy, jak i grawerujemy – możecie Państwo wybrać sobie dowolny projekt z naszej strony. Dodatkowo możemy wykonać również projekty Państwa autorstwa.

Kolejną propozycją skrzynek są skrzynki na biżuterię: pierścionek zaręczynowy, obrączki, łańcuszki na chrzest lub komunię oraz różaniec. Skrzyneczki tego typu wykonujemy w różnych kolorach bejcy: biały, niebieski, różowy, fioletowy, mahoniowy, brązowy itd. W tej kwestii możliwości są nieograniczone i zawsze staramy się wyjść na przeciw naszym klientom.

Skrzynki na kubki to kolejna bardzo fajna propozycja naszego sklepu. Kubek z dowolną grafiką, napisem czy zdjęciem umieszczony w pięknie ozdobionym pudełku, będzie idealnym prezentem dla naszej babci lub dziadka. Kubeczki w skrzynkach są również fajnym upominkiem dla nauczycieli lub rodziców.

Skrzynki znajdują ogromne zainteresowanie w całej ceremonii ślubnej. Wcześniej już wspomnieliśmy o skrzyneczkach na obrączki oraz skrzyneczka na alkohol – jako prezent ślubny. Ale obok tych skrzynek proponujemy również skrzyneczki na koperty, które po uroczystości ślubnej posłużą Młodej Parze do przechowywanie wszelkich drobnych pamiątek otrzymanych na ślubie.

Skrzynki są idealne do przechowywania rzeczy typu mucha ślubna czy welon oraz ubranko chrzcielne naszego dziecka. W skrzynkę zapakujemy również szereg prezentów z chrztu typu: buciki, łyżeczka czy grzechotka pamiątkowa.

Skrzynki cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jeżeli mają Państwo swój pomysł na skrzynkę, to zachęcamy do kontaktu. Dobierzemy odpowiednią wielkość skrzyneczki dopasujemy Państwa projekt do danej skrzynki. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.