Toppery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Toppery to bardzo ciekawy sposób na przyozdobienie naszych ciast, tortów i babeczek. Wykonujemy je na szereg okazji typu urodziny, ślub, chrzest, komunia lub też pożegnanie pracownika czy nauczyciela oraz nieodzownym gadżetem na wieczór panieński. Przewidujemy Mogą one być małe na małe babeczki i ciasteczka lub możemy wykonać duże i bardzo duże na torty.

Toppery posiadają dowolny kształt oraz dowolny napis. Na naszej stronie znajdziecie Państwo kilka propozycji, ale oczywiście można dołączyć własne projekty i własne napisy. Przy tworzeniu projektu proszę jednak pamiętać, aby napisy, które będą wycinane (nie dotyczy graweru i nadruku), były odpowiednio grube. Zbyt cienkie napisy mogą się połamać przy próbie umieszczenia na torcie lub nawet w transporcie.

Toppery wykonujemy ze sklejki lub laminatu grawerskiego. Na topperach ze sklejki wykonujemy grawer lub nadruk, natomiast ten z laminatu grawerskiego najlepiej nadaje się do wycinania oraz grawerowania – zwłaszcza jeżeli mamy do czynienia z laminatem dwukolorowym.

Mogą Państwo zaprojektować swoje własne toppery na każdą uroczystość. Gwarantujemy, że nie wykorzystamy Państwa pomysłów do swoich celów bez Państwa zgody. Tym samym gwarantujemy oryginalność i niepowtarzalność projektów. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie tworzenia swojego projektu, zachęcamy Państwa do kontaktu. Pozwoli to na zmniejszenie czasu Państwa pracy i ułatwi tworzenie swojego projektu.

Tworzymy również  toppery pod okazje, które nie są standardowe lub popularne. Jeżeli mają Państwo swój pomysł, ale brakuje Wam czasu na jego wykonanie, my z ochotę wspomożemy Państwa w tej pracy. Państwa goście będą zaskoczeni wspaniałą ozdobą.

Toppery na tortach dodają im uroku oraz wielkości. Więc nawet jeżeli ciasto nie chce wyrosnąć, to topper jest idealnym rozwiązaniem na tą okoliczność. Serdecznie zachęcamy do kontaktu i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.