Na wieczór panieński

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Wieczór panieński jest jednym z bardzo ważnych wydarzeń przed samym ślubem. Na wiele tygodni przed tą imprezą świadkowa przygotowuje się do niej bardzo starannie i wybiera miejsce, osoby oraz gadżety i prezenty dla przyszłej panny młodej.

My bardzo chętnie chcemy dopomóc w tych przygotowaniach i postanowiliśmy sporządzić listę prezentów, które są nieodzowną częścią na wieczór panieński. Po pierwsze proponujemy skrzynki na wino lub alkohol, do których można dokompletować kieliszki lub szklanki. Na skrzynce można wykonać nadruk lub grawer, a na kieliszkach/szklankach grawer. Dzięki temu możemy stworzyć niezapomniany prezent dla naszej panny młodej. Dodatkowo możemy wykonać specjalną naklejkę, którą przykleimy na etykietę butelki.

Koszulki na wieczór panieński to nasz następny pomysł. Mamy szereg kolorów do wyboru – od najpopularniejszych kolorów tj biały, czarny, czerwony, niebieski, zielony do kolorów pastelowych tj różowy czy niebieski. Na koszulkach możemy wykonać dowolny nadruk/napis i tym samym stworzyć wspaniały prezent i strój na wieczór dla wszystkich uczestniczek. W takich kreacjach na pewno będziecie Panie wspaniale widoczne.

Następnym pomysłem na wieczór panieński są kubeczki z dowolną grafiką i napisami. Dodatkowo możemy kubek umieścić w skrzyneczce i również taką skrzyneczkę odpowiednio przyozdobić nadrukiem lub grawerem. Kubek będzie się idealnie nadawał dla każdej kawoszki czy herbaciarki. Świadkowa może również obdarować pozostałe uczestniczki niepowtarzalnymi kubkami i każda z imprezowiczek będzie miała wspaniałą pamiątkę.

Toppery na tort czy małe toppery na babeczki to kolejny niepowtarzalny prezent na wieczór panieński. Na tego typu imprezie nie może zabraknąć słodkości. Toppery są dopełnieniem wspaniale przyozdobionego toru. Również toppery można dowolnie personalizować lub zaproponować swój własny pomysł. Topper będzie również niezapomnianą pamiątką dla panny młodej i będzie jej przypominał o wspaniałych chwilach z bliskimi.