Buttony

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Buttony to jeden z tych ciekawych gadżetów, które każdy uważa, że ich nie używa, a używają je wszyscy. Mają one bardzo szerokie zastosowanie. Ich prostota pozwala na stworzenie tego gadżetu z dowolnym zdjęciem i projektem.

Buttony przygotowujemy na wieczór panieński lub kawalerski, do szkoły dla dzieci na dzień niepodległości oraz na wiele eleganckich okazji. Projekty na buttonach przedstawiają kultowe zespoły, ciekawe slogany lub postaci dla dzieci i są idealnym gadżetem reklamowym firmującym dane wydarzenie sportowe czy lokalne.

Dzieci wprost uwielbiają buttony i chętnie je kolekcjonują i przypinają do swoich kurtek, natomiast młodzież przypina je do swoich plecaków. Niemniej jednak zaprojektowanie fajnego i oryginalnego buttona nie jest wcale proste. Powinien się on wyróżniać, tak aby obdarowany chętnie go nosił.

Buttony mówią wiele na temat osoby, która je nosi. Z jednej strony pokazują nam jej zainteresowania, z drugiej strony mogą pokazać nam z jakiej okazji je nosimy. Na naszej stronie prezentujemy kilka projektów buttonów na wieczory panieńskie i kawalerskie. Są to zabawne przypinki, które pokazują całemu światu, że dzisiejszego dnia chcemy się przyjemnie zabawić w gronie naszych najbliższych przyjaciół.

Buttony dla dzieci wykonujemy na różne okazje. Mogą to być przypinki patriotyczne na patriotyczne święta, mogą to być przypinki dla gości urodzinowych, mogą to być przypinki, które dzieci noszą na wycieczkach przedszkolnych czy szkolnych.

Buttony idealnie nadają się do sklepu z pamiątkami. Wystarczy wykonać ciekawy projekt, który kojarzy się z danym miejscen (np. muzeum), opatrzyć go logo i umieścić w swoim sklepie. Jest to gadżet z niższej półki cenowej, ale klienci chętnie sięgają po tego typu upominki.