Magnesy

Wyświetlanie jednego wyniku

Magnesy dają nieograniczone możliwości dla stworzenia drobnych prezentów czy upominków dla naszych gości na przyjęciach weselnych, komunijnych czy chrzcinach. Ogromną ich zaletą jest możliwość dowolnej personalizacji. Wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiednie zdjęcie, projekt, krajobraz i dodają do niego ciekawy lub śmieszny napis. W ten sposób umożliwiamy wykonanie gotowego i oryginalnego prezentu.

Na magnesach mogą Państwo umieścić zdjęcia lub zdjęcia Waszych dzieci, które będą idealnym prezentem dla gości na ślub, komunię czy chrzest. Magnesy chętnie umieszczamy na lodówkach. Zerkając na taką pamiątkę często się uśmiechamy i mamy w pamięci miłe chwile spędzone na danej okazji.

Magnesy wykonujemy dla Państwa na plexi, na sklejce lub bezpośrednio na macie magnetycznej ok 0,4 mm grubej. Mogą one posiadać dowolny kształt dopasowany do projektu.

Magnesy są idealne również jako upominki w sklepach z pamiątkami. Możemy na nich wykonać przepiękne nadruki krajobrazów, głównych atrakcji danego miasta lub symboli miast. Nadruk UV na tego typu gadżetach wygląda efektownie. Otrzymujemy bardzo ładną pamiątkę.

Magnesy nadają się również na drobne prezenty na dzień dziecka, dzień chłopaka czy dzień kobiet dla dziewczynek w klasie. Może to być niedrogi dodatek do prezentu lub stworzony od podstaw przez Państwa  prezent sam w sobie.

W naszej ofercie dostępne są również magnesy pokryte białą powłoką jak na tablicach suchościeralnych. Na tego typu gadżetach wykonujemy  niewielkie nadruki. Środkowa część tablicy pozostaje całkowicie pusta i będzie służyła jako tablica suchościeralna. Jest to bardzo praktyczny prezent, który niewątpliwie przyda się w każdej kuchni czy to do sporządzenia listy zakupów, czy poinformowania domowników, co też jest dzisiaj na obiad i kolację. Do każdej tego typu tablicy można zamówić odpowiedni pisak lub zestaw pisaków.