Koszulki i bluzy

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Koszulki, bluzy, t-shirty polo i koszule są jednym z najbardziej popularnych prezentów i gadżetów reklamowych, które przekazujemy w prezencie bliskiej nam osobie lub naszym klientom. Ten popularny i “oklepany” produkt można jednak bardzo mocno spersonalizować i stworzyć coś niepowtarzalnego i bardzo rzucającego się w oczy.

Koszulki i bluzy dostępne są w różnych kolorach: od najbardziej standardowych (czarne, białe, czerwony, pomarańczowe, zielone, niebieskie, granatowe, szare) po t-shirty w kolorach pastelowych. Kroje koszulek również są różne. W ofercie posiadamy t-shir tystandardowe o gramaturze zarówno 140 gr jak i 190 gr, t-shirty tzw. V-neck z dekoltem w kształcie litery V, t-shirty polo i koszulki sportowe.

W naszej ofercie znajdują się również bluzy w różnych stylach: kangurki i zasuwane na suwak. Oferujemy zarówno rozmiary dziecięce oraz dorosłe – damskie i męskie.

Koszulki i bluzy nadają się idealnie do personalizowania. Na naszej stronie znajdziecie Państwo szereg przykładów i możliwości zdobienia tych produktów. Są one połączone w serie, dzięki temu można stworzyć niepowtarzalny komplet typu: skrzynka, alkohol, kieliszki i koszulka. Dodatkowo istnieje możliwość stworzenia własnego projektu, który zostanie nadrukowany na wybranych przez Państwa produktach.

Koszulki i bluzy wykonujemy nadruki metodą sitodruku bezpośredniego, termotransferu, UV, sublimacji, flex oraz flock. Nadruki możemy wykonać w jednym kolorze jak i w wielu kolorach. Do współpracy zachęcamy również firmy, które chcą oznakować swoje produkty dla pracowników czy klientów. Współpracujemy z wieloma agencjami reklamowymi oraz dużymi firmami, dla których wykonujemy znakowanie odzieży roboczej czy firmowej.

Koszulki i bluzy z nadrukiem są niewątpliwie idealnym sposobem promocji Państwa firmy. Współpracujemy z takimi dostawcami odzieży jak JHK, Fruit of the Loom, Sol’s i wiele innych.