Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

leaf-free-img
  • +48 12 644 53 25

    +48 535 073 951

  • dagro@dagro.pl

    biuro@dagro.pl

  • ul. Opatkowicka 25j/1

    30-499 Kraków

Najczęściej zadawane pytania

logo-leaf-new
Czy mogę wykonać na Państwa produktach projekt własnego pomysłu?

Tak, oczywiście. Możecie Państwo wykonać swój własny projekt na wszystkich produktach znajdujących się w naszym sklepie. Gwarantujemy, że dany projekt nie będzie przez nas wykorzystany w celach komercyjnych.

Ważne jest jednak, abyście byli Państwo świadomi ochrony praw autorskich. W przypadku projektów naszych klientów, to klient ponosi odpowiedzialność za złamanie praw autorskich.

Mam własny pomysł na produkt. Czy możecie go Państwo wykonać?

Oczywiście, że TAK. Naszą ogromną zaletą park maszynowy. Mamy szereg urządzeń, które umożliwiają nam tworzenie najbardziej wymyślnych produktów w różnych kształtach. Proszę przesłać nam projekt na adres dagro@dagro.pl, a my ocenimy możliwości jego wykonania.

Czy da się skrócić termin dostawy od 7-10 dni?

Wszystko zależy od obłożenia pracą oraz od ilości produktów zamówionych przez Państwa. Zawsze staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom i dołożymy wszelkich starań, aby wybrane przez Państwa produkty były dostarczone jak najszybciej oraz na czas. Jednak w czasie Świąt, specjalnych okazji należy się spodziewać, że ciężko będzie skrócić termin dostawy, dlatego zachęcamy do zaplanowania zakupów odpowiednio wcześnie.

W razie jakichkolwiek pytań o termi, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Z usług jakich firm kurierskich Państwo korzystacie?

Korzystamy przede wszystkim z firmy kurierskiej DPD, ponieważ nasz kurier jest niezawodny. Niemniej jednak współpracujemy również z innymi firmami kurierskimi. Dlatego jeżeli chcą Państwo, aby Wasze produkty zostały wysłane innym kurierem, prosimy o kontakt.

Chcę wykonać nadruki na większej ilości produktów. Czy dostanę jakiś rabat?

Wykonujemy zlecenia dla klinetów biznesowych.