Na dzień mamy i taty

Wyświetlanie 1–9 z 14 wyników

Dzień mamy i taty to jedne z najważniejszych dni w całym roku kalendarzowym. Nasi rodzice są powinni być dla nas najważniejszymi osobami na świecie. Na dzień mamy i taty mamy w swojej ofercie szereg ciekawych propozycji. Należą do nich m.in. nosidełka na kwiaty, nosidełka na piwo, fartuchy grillowe, przepiękne skrzynki z dedykacjami. Wszystkie te gadżety możemy oznakować dowolnym wydrukiem lub grawerem.

Na dzień mamy i taty proponujemy szereg skrzynek, które można wykorzystać na alkohol, na słodycze, na kubki czy też biżuterię. Posiadamy skrzynki na alkohol, do których można również włożyć kieliszki lub szklanki. Zarówno kieliszki jak i szklanki możemy wygrawerować oryginalnym napisem. Bardzo ładnym i zawsze efektowym prezentem są skrzyneczki na różne różności. Do skrzyneczki możemy włożyć kubek (również z własnym nadrukiem), słodycze, biżuterię. Skrzynki na biżuterię posiadają specjalną wkładkę, która dodaje stylu i pasuje idealnie do biżuterii.

Na dzień mamy i taty świetnie sprawdzają się również koszulki. Są one bardziej zabawnym upominkiem z ciekawą i śmieszną dedykacją – ale tego typu prezenty są bardzo często kupowane przez naszych klientów. Koszulki można dowolnie spersonalizować, a nawet stworzyć swój własny pomysł na napis czy grafikę. Posiadamy różne modele koszulek w różnych kolorach – dla każdego znajdziemy coś odpowiedniego i pasującego.

Kolejną propozycją na dzień mamy i taty są trampki personalizowane. Trampki można całkowicie zadrukować dowolną grafiką. W ofercie mamy dostępne trampki holenderskiej firmy oraz trampki Converse. Oba modele są wysokiej jakości, niemniej jednak droższe są oczywiście Conversy. Można wybrać coś z propozycji na naszej stronie, jak również przesłać nam swoją grafikę do oceny i możliwości wykonania jej na naszych trampkach.