Na dzień nauczyciela

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Prezenty na dzień nauczyciela są nie lada wyzwaniem. Powstają pytania, co nauczyciel chciały dostać. Z jednej strony uczy nasze dzieci i powinniśmy go/ją znać. Z drugiej strony znamy go/ją ze strony czysto zawodowej, a nie prywatnej.

Na naszej stronie znajdziecie Państwo szereg propozycji prezentów na dzień nauczyciela. Część pomysłów jest zabawnych i śmiesznych, część z nich stonowanych i idealnych dla statecznych nauczycieli. Nasze propozycje to skrzyneczki, które można wykorzystać jako opakowanie na prezent typu biżuteria, laurki dzieci, zdjęcia dzieci, kubek, filiżankę czy dzbanuszek. Jeżeli masz już gotowy prezent i potrzebujesz do niego stylowego opakowania, napisz do nas, a my spróbujemy znaleźć odpowiednie opakowanie.

Dla nauczycieli proponujemy również zabawne koszulki w różnych kolorach i fasonach, kubeczki z dowolnym projektem, torby z zabawnymi napisami. Na dzień nauczyciela proponujemy Państwu wykonanie własnego projektu nadruku czy graweru, który powinien znaleźć się na wybranym produkcie. Możemy spersonalizowawszy napis na produktach (w oparciu o projekt na naszej stronie). Mogą Państwo również stworzyć swój własny projekt, który będzie idealnie pasował do hobby nauczyciela.

Na dzień nauczyciela możemy przygotować skrzyneczkę z serduszkami, sowami, koniczynami. Dzieci mogą je dowolnie ozdobić i się na nich podpisać. Istnieje też możliwość naklejenia zdjęć dzieci na serduszka, które zostaną przekazane nauczycielowi. Na rewersie możemy wykonać grawer z imieniem i nazwiskiem dziecka.

Na dzień nauczyciela, na dzień chłopaka, na dzień kobiet czy na Mikołaja i święta możemy wykonać również szereg drobnych prezentów tj. breloki, kubeczki czy koszulki, które również mogą być personalizowanie pod Państwa wymagania. Serdecznie zachęcamy do przesłania nam swoich pomysłów. Możemy również wykonać całkowicie produkt pod Państwa wymagania.