Na komunię

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Prezenty na komunię są wyzwaniem dla niejednego gościa. Z jednej strony najchętniej dajemy dziecku pieniądze – wtedy dziecko kupuje sobie to o czym zawsze marzy. Niemniej jednak oryginalna pamiątka na komunię jest zawsze mile widziana.

Na komunię proponujemy szereg skrzynek. Skrzynka na święcę to wspaniały prezent – na niej umieścimy daty chrztu, komunii oraz w przyszłości bierzmowania. Skrzynka na biżuterię lub skrzynka na różaniec jest przepięknym pomysłem na drobne upominki, które są idealne do przechowywania komunijnych pamiątek. Przygotowujemy skrzyneczki również na szereg innych upominków, dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu i ustalenia wielkości, rodzaju ornamentu i treści dedykacji.

Na komunię proponujemy również wspaniałe zaproszenia, które wykonujemy na sklejce oraz plexi przeźroczystym. Na zaproszeniach na sklejce umieścimy dedykację, którą możemy wydrukować lub wygrawerować. Dodatkowo zaproszenia owijamy w jutę oraz przewiązujemy sznurkiem jutowym. Ozdobione kwiatami będą idealnie pasować do tak wspaniałego wydarzenia, jakim jest komunia. Takie eko zaproszenia są przepiękne i dają dużo przyjemności przy wręczaniu.

Nie zapominamy również o podziękowaniach dla gości, za przybycie na komunię. Naszymi propozycjami są magnesy w kształcie prostokątów, serduszek, koniczynek lub w dowolnym kształcie Państwa pomysłu. Na magnesach umieścimy datę oraz imię dziecka. Magnesy wykonujemy na sklejce lub plexi.

Często na podziękowania na komunię rodzice obdarowują gości pysznymi ciastami. Dodatkowo zachęcamy, aby do wypieków dołączyć zawieszkę drukowaną lub grawerowaną z podziękowaniem za przybycie na wspaniałą uroczystość.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Wszelkie projekty na komunię, które przygotują Państwo i prześlą do nas, wykorzystamy tylko do wykonania produktów na Państwa uroczystość. Gwarantujemy, że nie wykorzystamy projektów bez Państwa zgody.