Kubki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Kubki są bardzo fajnym prezentem na każdą okazję. Oferta kubeczków jest nieograniczona, a my mamy je dostępne w różnych kolorach zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Możemy na nich drukować i grawerować. Możemy zadrukować całą powierzchnię kubka, jak również wypalić logo tylko na jednej jego części.

Kubki proste, białe – to najbardziej znany gadżet dla każdego, na nich możemy umieścić dedykację, zdjęcie, obrazek, własny rysunek lub rysunek dziecka.

Kubki z rysunkami dzieci są przepiękne i bardzo oryginalne, ponieważ dzieci tworzą przepiękne malunki. Po ich zeskanowaniu lub zrobieniu zdjęcia wystarczy drobna obróbka w programie graficznym i możemy stworzyć na prawdę bardzo oryginalny kubeczek np. z podobizną babci lub dziadka. W naszej ofercie znajdziecie Państwo przykłady kubków, dla których .

Posiadamy kubki z akcentem złotym lub srebrnym, które idealnie się nadają na zwariowane wieczory panieńskie. W tematykę wieczorów panieński, dnia kobiet czy dnia dziecka wspaniale wpisują się tez kubeczki neonowe, które przy odpowiednio dobranym kolorystycznym zdobieniu dają niezapomniane efekty.

Tak zwane kubki latte, to kubeczki w kształcie stożka, które są bardzo elegancką odmianą prostego kubka. Na nich również możemy wykonać dowolne nadruki, umieścić zdjęcie czy dedykację oraz opakować go bardzo gustownie w drewnianą skrzyneczkę.

Kolejną propozycją kubków są kubki czarne matowe. Ich grube ścianki powodują, że gorące napoje pozostają długo ciepłe. Na tego typu kubeczkach przepięknie wygląda grawer, który jest dość głęboki. Dobrymi kuzynami tego modelu są kubeczki w kolorach pastelowych: niebieskim, żółtym, czerwonym. Zestaw takich kubeczków idealnie nadaje się dla nowoczesnej jak i rustykalnej kuchni.

Dopełnieniem dla kubków jest piękne opakowanie. Każdy kubek pakujemy w biały kartonik. Dodatkowo w naszej ofercie mamy również skrzynki drewniane na kubki – taki prezent wygląda bardzo gustownie.