Na chrzest

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Przygotowanie odpowiedniego prezentu na chrzest nie jest proste. W sieci możemy znaleźć szereg propozycji, jednak od lat wszędzie jest to samo. Można znaleźć grzechotki, buciki, łyżeczki, pozytywki, złote łańcuszki i kolczyki. Choć są to typowe prezenty i niewątpliwie niezapomniane, to warto urozmaicić je dodatkową oprawą jaką są przepiękne, spersonalizowane skrzynki.

Na chrzest proponujemy stonowane wzory skrzynek bielonych, na których można umieścić imię dziecka oraz datę chrztu. Będą one dopełnieniem idealnego prezentu i pozostaną przy dziecku we wspomnieniach na zawsze.

Rodzice na naszej stronie mogą również znaleźć wiele ciekawych propozycji na chrzest. Należą do nich m.in. skrzynki na świece chrzcielne, które posłużą dzieciom później do komunii i do bierzmowania. Na skrzynce możemy umieścić imię i datę chrztu oraz pozostawić miejsce na daty pozostałych uroczystości, które można później dopisać długopisem czy pisakiem.

Na chrzest również proponujemy rodzicom skrzynki na szatkę lub ubranko chrzcielne, które pozostaną niezapomnianą pamiątką dla Państwa dziecka. Może w przyszłości również wspaniałe ubranko posłuży wnukom do chrztu.

Zaproszenia na chrzest również są bardzo ważne. Podobnie jak przy ślubie czy komunii każdy w rodzinie wie, kiedy chrzest się odbędzie. Niemniej jednak oficjalne zaproszenie może być miłym akcentem dla najbliższych, a w przyszłości fajną pamiątką. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą zaproszeń ekologicznych wykonanych na sklejce, owiniętych jutą i przyozdobionych kwiatami i sznurkiem.

Na chrzest mamy już prezenty od rodziców, od chrzestnych, dziadków… a co z pozostałymi gośćmi? Proponujemy ozdobienie body ciekawymi, może nawet zabawnymi napisami i grafikami? Można przygotować niezapomniane eko-pamiątki z życzeniami, które ozdobimy w jutę czy suszone i papierowe kwiaty.

Warto też przygotować odpowiednie podziękowania gościom za przybycie na tak ważną uroczystość. Podziękowania na chrzest mogą być różne: magnesy na lodówkę, kubeczki ze zdjęciem dziecka (np. dla dziadków), wspaniałe serca, aby podziękować rodzicom chrzestnym.