Na wieczór kawalerski

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Wieczór kawalerski jest jednym z najważniejszych i szalonych dni w życiu każdego mężczyzny, który żegna się z życiem kawalerskim. “Co się wydarzyło w Vegas, zostaje w Vegas”. Nasza polska tradycja nie zachęca do szaleństw tego typu, ale i tak niektóre wieczory można zaliczyć do tzw. legend. Drużbowie starannie przygotowują wieczór kawalerski, który odbywa się zazwyczaj na tydzień przed ślubem. Są to imprezy zarówno wyjazdowe, i są to takie “na miejscu”.

Oprócz wyboru miejsca oraz atrakcji na wieczór kawalerski, które są bardzo istotne, ważny jest dobór odpowiednich prezentów. W naszej ofercie znajdziecie ich Państwo wiele i są to między innymi koszulki, skrzynka na alkohol wraz ze szklankami czy kieliszkami, zabawne kubki, które możemy opakować z skrzynkę z grawerem czy nadrukiem, ciekawe podstawki pod szklanki i wiele innych.

Skrzynki na alkohol wraz z kieliszkami i szklankami są bardzo dobrym prezentem na wieczór kawalerski. Możliwość zrobienia graweru lub nadruku i dodaje to uroku tego typu skrzynce. Jest to wtedy bardzo miły i niepowtarzalny prezent i spodoba się każdemu obdarowanemu. Nadruki i grawery możemy opatrzyć imieniem, przezwiskiem oraz datą tego specyficznego dnia. Do skrzynek proponujemy kieliszki i szklanki z grawerem, które mogą być w stylu projektu na skrzynkę. Możemy też umieścić tam inny napis lub grafikę, który będzie bardziej pasował do danej osoby.

Kolejną propozycją na wieczór kawalerski są kubki z dowolna grafiką i napisem i wtedy będą one idealnym prezentem dla kawosza czy herbaciarza. Kubki można umieścić w dopasowanej skrzynce, która nadaje prezentowi bardzo eleganckiego wyglądu. Koszulki ze spersonalizowanym nadrukiem to kolejna nasza propozycja. Możemy stworzyć koszulki z Państwa oryginalnym logiem lub możecie Państwo wybrać projekt w naszym sklepie.

Możemy wykonać również serie z identycznym nadrukiem i grawerem, taki prezent będzie na pewno zapamiętany. Na skrzynce na alkohole, na kieliszkach, do tego możemy dołączyć naklejkę na butelkę, koszulki w podobnym klimacie i kubki.