Dla świadków

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Prezenty dla świadków to kolejne bardzo duże wyzwanie, z którym niejedna Para Młoda ma kłopoty. Na pewno nie jest łatwo wybrać ciekawy upominek dla świadków. W ferworze przygotowań do ślubu na pewno ten aspekt jest bardzo ważny i każda para prędzej czy później będzie musiała się zastanowić nad czymś stosownym. Warto wtedy zastanowić się nad prezentem personalizowanym. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji.

Upominki dla świadków przygotowujemy już w trakcie planowania, kto będzie świadkiem na ślubie. Jeżeli już podejmiemy tą decyzję, to trzeba go/ją poprosić o świadkowanie. Tutaj proponujemy Państwu szereg skrzynek na alkohol, na wino, na muszkę czy na biżuterię. Proponujemy również coś zabawnego typu piersiówkę, kubek czy kieliszki z zabawną dedykacją. Do skrzynki możemy też włożyć zestaw herbat, zestaw nalewek, perfumy. Proponujemy również skrzynki – niezbędniki, gdzie umieścimy atrybuty świadka lub świadkowej z zabawną dedykacją.

Państwo Młodzi przygotowują również prezenty dla świadków, które wręczają im w trakcie trwania wesela – jako podziękowanie. Świadkowie spełniają bardzo ważną rolę podczas wesela i są nie tylko świadkami zawarcia związku małżeńskiego. Są oni również ogromną pomocą dla Państwa Młodych podczas wesela. Dlatego podziękowanie bardzo im się należy i nie można o tym zapomnieć.

Przygotowaliśmy szereg prezentów dla świadków w ramach podziękowania. Należą do nich skrzynki na alkohole, skrzynki na biżuterię,  muchę. Wszystkie skrzynki możemy ozdobić dowolnym grawerem lub nadrukiem z dedykacją – możliwości są nieograniczone. Zachęcamy wszystkich do tworzenia swoich autorskich projektów z dedykacjami, które chętnie umieścimy na wybranym przez Państwa produkcie.

Jako upominki dla świadków proponujemy również drewniane serce lub plastry drewna z przepięknymi i osobistymi dedykacjami. Są to przepiękne i bardzo oryginalne podziękowania, które świadek czy świadkowa mogą powiesić sobie na ścianie.